fbpx

Multitextil

Kim jesteśmy?

Nasze doświadczenie w branży odzieżowej właśnie stało się pełnoletnie. Czy o modzie wiemy wszystko? Absolutnie nie i dlatego tak bardzo inspiruje i cieszy nas nasza praca.

Jesteśmy dystrybutorem i agentem damskich marek odzieżowych w Polsce. Wyszukujemy ciekawe, atrakcyjne, luksusowe i unikatowe marki modowe na całym świecie tak, aby były dostępne dla polskich klientek. U nas właściciele butików, sklepów odzieżowych oraz sklepów internetowych znajdą najnowsze kolekcje odzieżowego świata.

Dwa razy do roku otwieramy nasze mobilne showroom’y w kilkunastu miastach w Polsce a stacjonarnie jesteśmy w Izabelinie k/Warszawy.

Jeśli szukasz nowej marki modowej, jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów nową kolekcją, jeśli szukasz inspiracji  zadzwoń, napisz.

Szukasz wyjątkowego dostawcy?

Misja i wizja firmy

Dzięki zaangażowaniu właścicieli i pracowników naszej firmy budujemy trwałe relacje  z naszymi klientami i konsumentami, aby odkrywać przed nimi fascynujący i różnorodny świat mody.
Chcemy stać się polskim i europejskim liderem w dystrybucji luksusowych marek odzieżowych, mając na celu dążenie do doskonałości w zakresie obsługi naszych klientów, dostarczania produktów najwyższej jakości i wsparcia szkoleniowego.
Cel ten osiągamy poprzez współpracę z zaufanymi firmami, wysokiej kulturze organizacyjnej oraz zaangażowaniu każdego pracownika w rozwój naszej firmy.

Nasze cele:

– dostarczanie naszym  klientom najwyższej jakości produktów i usług

– maksymalizacja zysków naszych klientów, wynikająca ze współpracy z firmą Multitextil poprzez unikatową i atrakcyjną ofertę, profesjonalną obsługę, sprawną logistykę

– stworzenie partnerskich, długotrwałych  relacji poprzez świadczenie dodatkowych usług  szkoleniowych i doradczych

– zbudowanie  pozycji dynamicznego i innowacyjnego lidera w branż

Co nas wyróżnia:

 doświadczenie handlowe w branży odzieżowej

 unikatowa i różnorodna oferta

 oferta szkoleniowa i doradcza

 innowacyjna obsługa