fbpx

Multitextil

Odkryj Red Button… kobiece, współczesne dżinsy, które świetnie wyglądają i są jeszcze lepsze…

RED-BUTTON
Red Button to wiodąca marka dżinsów premium, znana z doskonałego dopasowania i prostego projektu. Ze studia projektowego w sercu Amsterdamu tworzą ekscytujące kolekcje, w których znajdziesz najnowsze trendy przetłumaczone na ich własny, niepowtarzalny styl. Red Button uwielbia inspirować swoich klientów nieoczekiwanymi ekscytującymi szczegółami, zabawnymi nowymi nadrukami lub sezonowym zastrzykiem koloru. Red Button wykorzystuje najnowszą technologię, aby oferować piękne kolekcje, które idealnie pasują.

Misją Red Button  jest tworzenie zawsze „idealnie dopasowanych dżinsów” przy użyciu super miękkich technicznych materiałów, które zarówno rozciągają się, jak i dopasowują. Red Button wykorzystuje najwyższej jakości materiały, aby zapewnić trwałość, która nigdy nie traci kształtu. Red Button rośnie z każdym rokiem i jest obecnie sprzedawany w ponad 1200 sklepach w całej Europie… kluczem do sukcesu marki jest to, że jest aktywna, wspiera i zawsze stawia się na miejscu swoich klientów.

Red Button wierzy w długotrwałe relacje, nie tylko z kobietą, która nosi spodnie Red Button, ale także ze woimi cennymi klientami. Najwyższej jakości kolekcje mogą być sprzedawane w przystępnej cenie komercyjnej, a zespól Red Button szczególnie ciężko pracuje, aby zapewnić swoim partnerom handlowym atrakcyjną marżę.