fbpx

Multitextil

"Chcemy inspirować kobiety do tworzenia stylu na swój wyjątkowy sposób ze Smashed Lemon."

Smashed-Lemon

Mamy nadzieję, że z przyjemnością odkryjesz kolekcje Smashed Lemon i zanurzysz się w naszym świecie jasnych i niepowtarzalnych stylów, nadruków i kobiecych sylwetek.
Smashed Lemon to holenderska marka modowa, stworzona w Amsterdamie w 2007 roku. Znana przede wszystkim z niezwykłych, unikatowych nadruków i kolorowych kolekcji, przez lata wypracowała mocny i energiczny wygląd.

Projektując kompletne kolekcje, w których prezentowane są zarówno nadruki, jak i jednolite kolory, stworzona została koncepcja, która pozwala na dopasowanie idealnego stroju na każdą okazję i nastrój! Od swobodnego stroju po oszałamiający wieczorowy wygląd, zadbaliśmy o to, aby nasze kolekcje zawierały to, czego współczesna kobieta chce w swojej garderobie.

Skupiamy się na dodaniu coraz większej ilości naturalnych włókien, a konkretnie bawełny, wiskozy i Sztucznego jedwabiu. Te oddychające i wygodne tkaniny są idealne do codziennego użytkowania. Wszystkie produkty przechodzą testy chemiczne, aby zagwarantować, że w procesie barwienia nie stosuje się szkodliwych substancji chemicznych.

Z wyczuciem kobiecych detali i dążeniem do idealnego dopasowania, przedstawia doskonałą jakość cenową w każdej kolekcji sezonowej.

Dwie główne kolekcje rocznie wiosna-lato/jesień-zima.
Zapraszamy do kontraktacji