fbpx

Multitextil

"Urbancode przyciąga dużą uwagę celebrytów i prasy ze względu na trendy w stylach bez kompromisów w zakresie jakości i ceny."

URBANCODE London

Urbancode powstał w 2008 roku, w jednym z londyńskich domów projektowych. Marka ewoluowała w kierunku odzieży damskiej z naciskiem na sztuczne futro i odzież wierzchnią. Zespół projektowy zdobył uznanie krytyków za umiejętność łączenia pozornie sprzecznych stylów, nadruków, nastrojów i odniesień w skoncentrowaną wizję, aby stworzyć wyjątkową i pięknie wykonaną odzież damską. Projekty Urbancode łączą oryginalność ze współczesnością, codzienną wszechstronność z pożądanym szykiem. 

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości materiałów, możemy zagwarantować najwyższą staranność w każdym z naszych stylów. Urbancode umacnia swoją pozycję jako marki premium lifestyleowej, stworzonej przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wypełniając lukę między high-street i high-end. Urbancode zdobył uznanie klientek wielu najlepszych butików w Wielkiej Brytanii, Europie i na świecie.